Apie mus

SKANU IR KOKYBIŠKA

MEAT AND MORE

Kasdienybėje visi skubame, o ilgai stovėti prie “puodų” nenorime. Štai ir gimė idėja, kad tą laiką atstovėsime mes, o jums beliks tik iškepti mėsą griliuje arba orkaitėjė ir mėgautis kokybišku naminiu patiekalu.


Skanaus maisto ruošimas yra mūsų hobis, tad nusprendėme jo rezultatais pasidalinti su jumis. Ar šis rezultatas jus tenkins? Išmėginkite ir būtinai mums praneškite!

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokiais maisto produktais prekiaujate?

Prekiaujame „ready to eat“ maisto produktais, kurių pagaminimas įprastai užtruktų nuo kelių iki keliolikos valandų. Savo produktus ruošiame nuo 8 iki 48 valandų, kad Jums beliktų tik paskutinis gamybos etapas ir mėgavimasis.

2. Kuo jūsų produktai išskirtiniai?

Mūsų tikslas – suteikti Jums galimybę megautis tikru, lėtu maistu, per ypač trumpa laiką. Mūsų produktų nereikia ilgai ruošti ir varginančiai stovėti prie puodų ar kepsninės – tik džiaugtis ir mėgautis.

3. Kokiuose miestuose galima įsigyti jūsų produktų?

Maisto produktus įsigyti galite būdami bet kurioje Lietuvos vietoje ar net užsienyje, o kurjerių pagalba juos gauti galite Vilniuje ir Kaune. Patys atsiimti juos galite tik Kaune.

4. Kaip galėčiau užsisakyti Jūsų produktų?

Jeigu norite įsigyti mūsų maisto produktų, reikalinga išankstinė rezervacija. Rezervacijos forma yra aktyvuojama kiekvieną sekmadienį 12.00 val. mūsų puslapyje www.meatandmore.lt, kur galėsite pasirinkti, kokių norite produktų bei kokiame mieste norėsite juos gauti ar atsiimti.

5. Ar galima rezervuoti iš anksto, ne rezervacijos dieną?

Negalima. O taip yra todėl, jog tik surinkę Jūsų savaitės poreikį, užsakome mėsą ir gaminame produktus. Taip darome todėl, kad visada gautumėte tik pačius šviežiausius produktus.

6. Kada bus skelbiama nauja rezervacija?

Rezervacijos skelbiamos kiekvieną sekmadienį nuo 12 val.  ir baigiasi tada, kai visas turimas produktų kiekis būna rezervuotas arba vėliausiai trečiadienio 12 val.

7. Kokia jūsų produktų kaina?

Asortimentas bei kainos kartais keičiasi, dėl kintančių žaliavos kainų. Tikslias kainas, asortimentą ir visą kitą jums rūpimą informaciją rasite rezervacijos metu. Preliminarus kainynas (kuris gali keistis priklausomai nuo sezoniškumo ir rinkos) : 

Rūkyti sous vide kiaulienos šonkauliai 10-11 eur/~650g pakuotė

Rūkyti sous vide jautienos šonkauliai 11-13 eur/~800g pakuotė 

Rūkyta sous vide kiaulienos karka 10-11 eur/~1000g pakuotė

Premium sous vide viščiukas 12 eur/~1000g pakuotė

Rūkyta plėšyta kiauliena 8 eur/500g. pakuotė

Rūkyta plėšyta jautiena 9-10 eur/500g. pakuotė

Jaunos česnakinės bulvytės 3 eur/500g. pakuotė

8. Ar galima įsigyti produktų atvykus į jūsų prekybos vietą be rezervacijos?

Taip, galima. Atvykti į parduotuvę Kaune, Baltijos g. 22B, Kaunas.

9. Ar galima atsiskaityti kortele?

Tik atsiėmimo metu, galite atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele. Pasirinkus pristatymą į namus būtina atlikti išakstinį apmokėjimą pavedimu iškart po užsakymo pateikimo.

10. Ar išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip!

11. Kaip ir kiek laiko galima laikyti jūsų produktus?

Visus mūsų maisto produktus reikia laikyti šaldytuve. Produktų galiojimas parašytas ant etiketės.

12. Kaip kepti jūsų produktus?

Kiekvieno mūsų produkto paruošimas yra detaliai aprašytas el.paštu prisegtuke esančioje instrukcijoje (žr.paskutinį siųstą el. laišką).

13. Ar turite „fizinę“ parduotuvę?

Taip, pagaliau turime :). Užsuk Baltijos g. 22B, Kaunas. Lauksime!