Siuntimas ir pristatymas

Internetinėje parduotuvėje “meatandmore.lt.lt” ne maisto prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausia Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba galite atsiimti nurodytoje vietoje. Maisto produktų užsakymai vyksta nuo kiekvienos savaitės Sekmadienio 13.00 val. iki ateinančio ketvirtadienio 12.00 val. arba iki tada, kai išparduodamos visos prekės.

 

 

Prekių pristatymo kaina Vilniaus ir Kauno miestuose yra vienoda – 4 EUR. Prekės pristatomos tik nurodytų miestų ribose. Prekės nėra pristatomos į nurodytų miestų rajonus. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjui patogią vietą.

 

 

Ne maisto prekės pristatymas užtrunka nuo 2 iki 4 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į Supermaisto grupė, MB sąskaitą.

 

 

Maisto prekės pristatomos ateinantį PENKTADIENĮ VILNIUJE, PENKTADIENĮ KAUNE, po atlikto užsakymo.

Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektacią ir pristatytų prekių buklę. Priėmus prekes ir pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esantys daiktai yra tvarkingi, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

 

1) prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2) prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

 

 

Prekių ar prekių komplekto, kurių bendras svoris yra didesnis nei 30 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo.

 

 

Pristatymo metu pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jeigu atsiimantis prekes asmuo neatitinka mūsų turimų duomenų apie užsakovą, arba jeigu išaiškėja, kad registracijos svetainėje metu buvo pateikti melagingi ir neatitinkantys tikrovės duomenys, arba atsiimantis prekes asmuo dar nėra sulaukęs 16 metu amžiaus ir pristatymo metu nėra įgijęs teisinio veiksnumo, mes turime teisę atsisakyti pristatyti prekes užsakovui be jokių teisinių pasekmių. Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus, todėl rekomenduojame itin kruopščiai užpildyti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.

 

UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO VĖLAVIMAS:

 

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausačių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei “meatandmore.lt”, nei mūsų pasirinktas siuntėjas arba vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes, kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima pirkėjas.